Warunki sprzedaży
1. Właścicielem sklepu internetowego "Artvip" jest firma Artvip Małgorzata Niewiadomska - Gralak z siedzibą w Łodzi ul. Rabatkowa 13.
2. Obiekty będące antykami, dziełami sztuki i przedmiotami kolekcjonerskimi, w większości nie posiadają ekspertyz i certyfikatów i właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ich wady ukryte oraz autentyczność sprzedawanych obiektów. W przypadku obiektów sprzedawanych z ekspertyzą lub certyfikatem odpowiedzialność ponosi wystawiający dany dokument.
3. Osoby zainteresowane kupnem zgłaszają chęć nabycia poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie ("zapytaj o ten przedmiot"). Po wysłaniu zapytania, skontaktujemy się w przeciągu 24 h - mailem lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów takich jak: miejsce ewentualnego obejrzenia przedmiotu, sposób płatności, transport. Odpowiemy też na dodatkowe pytania.
4. Wypełnienie formularza ( "zapytaj o ten przedmiot" ) nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.
5. Reklamacji nie podlegają obiekty posiadające niewielkie uszkodzenia i ślady zużycia związane z wiekiem i wieloletnim używaniem. Reklamacji i zwrotu można dokonać tylko i wyłącznie po okazaniu faktury lub wydruku z kasy fiskalnej.
6. Podane na stronie wymiary mają charakter orientacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych. Podobnie kolorystyka przedstawionych obiektów może nieznacznie odbiegać od oryginału.
7. Firma "Artvip" zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia lub zmiany ceny zamawianego towaru firma "Artvip" zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia.
8. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji produktu.
9. Zamówienia w serwisie www.artvip.eu dokonać można pod warunkiem zaakceptowania niniejszego regulaminu. Złożenie zamówienia, jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.